Seznam absolventů školy od roku 1995 po současnost

Seznam všech žáků, kteří absolvovali naši školu od roku 1995 po současnost. V roce 2003 neabsolvovali žádní žáci, jelikož byl na škole otevřen 5. ročník. Seznam aktuálních žáků naleznete zde.

1995

  • Brodec Václav
  • Hanzalová Hana
  • Chválová Lenka
  • Nečinová Eva
  • Preyová Jana
  • Urbánková Eva

1996

  • Aleš Jan
  • Chval Petr
  • Chvalová Kateřina
  • Kroc David
  • Křížová Lenka
  • Svoboda Lukáš
  • Šafránek Lukáš
  • Vyskočil Jaromír

1997

  • Daňha Jiří
  • Hejdová Klára
  • Jarošová Eva
  • Urbánek Jan

1998

  • Hejdová Tereza
  • Kovář Miroslav
  • Krocová Jana
  • Skalický Martin

1999

  • Bártík Michal
  • Eibl Maria
  • Chvalová Magdaléna
  • Chvál Jaroslav
  • Janda Josef
  • Tůmová Lenka
  • Vyskočil Martin
  • Vyskočil Petr
  • Zátka Martin

2000

  • Böhmová Ivana
  • Hradecká Klára
  • Janda Václav
  • Konečná Marie
  • Křížová Lucie
  • Roučová Lenka

2001

  • Bečka Václav
  • Fleischmannová Kateřina
  • Tůma Vojtěch
  • Vidlášová Veronika

2002

  • Kovář Jaroslav
  • Mistrová Jaroslava
  • Mistrová Lucie
  • Roučová Jana
  • Škopek Milan

2003

  • Otevřen 5. ročník

2004

  • Diviš Josef
  • Hradecká Alena
  • Janda Pavel
  • Magurský Martin
  • Novotná Lucie
  • Škopková Michaela
  • Topka Vojtěch

2005

  • Skalický Radek
  • Stejskalová Monika
  • Vondrášková Hana

2006

  • Bečka Dominik
  • Brodcová Martina
  • Podlešák Ladislav

2007

  • Hejdová Barbora
  • Jarošová Kateřina
  • Jarošová Martina
  • Kůrka Petr
  • Stejskal Jan

2008

  • Chvalová Zdeňka
  • Kukačková Jana
  • Neužilová Nela
  • Stuchlíková Romana
  • Svoboda Michael
  • Vondrášek Milan

2009

  • Horelicová Kateřina
  • Magurský Milan
  • Matoušková Pavlína
  • Novotná Aneta
  • Topka Filip
  • Vyskočilová Kristýna
  • Žďánský Josef

2010

  • Frühauf Dominik
  • Kůrka Jiří
  • Vácha David

2011

  • Lašáková Andrea
  • Matoušková Tereza
  • Neužilová Petra
  • Nováková Marie
  • Rouče Tomáš

2012

  • Frühauf Lukáš
  • Horelicová Lenka
  • Chvalová Martina
  • Zátka Josef

2013

  • Fleišmanová Nela
  • Had František
  • Hojková Aneta
  • Podlešák Jaroslav
  • Podlešák Petr

2014

  • Chaloupka Jan
  • Kukačková Michaela
  • Mistr Jan
  • Mistr Petr
  • Novák Ladislav
  • Stuchlíková Patricie

2015

  • Časta Martin
  • Fleišmanová Aneta
  • Fürst Cyril
  • Lašáková Nikola
  • Rys Lukáš

2016

  • Frühauf Ondřej
  • Frühaufová Anežka
  • Hradský Petr
  • Kovářová Markéta
  • Vyskočil David

2017

  • Fürst Prokop
  • Hopová Lucie
  • Chudlářská Šárka
  • Kovář Josef
  • Rys Matěj
  • Štindlová Adéla